Er du nysgjerrig på våre tjenester og hva vi kan tilføre av verdier for din bedrift? Stikk innom for en uformell prat og en kopp med kaffi.
DESTINO VIETNAM
Post- og besøksadresse: 
162/1 Phan Dang Luu, ward 3, Phu Nhuan district, Ho Chi Minh City.

Telefon: +47 51 62 50 14
Generelle henvendelser: jim@desti.no
Web support: support@desti.no

Dung H. Nguyen

General Manager

Mobil: ( 84) 98 905 9696
E-post: dung.nguyen@desti.no

Phuong Nguyen

Senior Developer

Mobil: 0936 334 755
E-post: phuong@desti.no

Nguyet Hoang

Accountant

Mobil: 0938 303 857
E-post: nguyet.hoang@desti.no

Nguyen Mac

Senior Developer

Mobil: 0978567 654
E-post: nguyen@desti.no

Nghia Trinh

Developer

Mobil: 0978567 654
E-post: nghia@desti.no

Phat Nguyen

Developer

Mobil: 0978567 654
E-post: phat@desti.no

Thong Nguyen

Developer

Mobil: 0978567 654
E-post: thong@desti.no

Tai Vo

Developer

Mobil: 0978567 654
E-post: tai@desti.no

Hung Nguyen

Web Designer

Mobil: 0978567 654
E-post: hung@desti.no

Tung Do

Developer

Mobil: 0978567 654
E-post: tung@desti.no

Tam Nguyen

Developer

Mobil: 0978567 654
E-post: tam@desti.no

Thuy Vo

Developer

Mobil: 0345 543 358
E-post: thuy@desti.no

Tri Le

Developer

Mobil: 0978567 654
E-post: tri@desti.no

Trang Vo

Web Designer

Mobil: 0902 825 355
E-post: trang@desti.no
Copyright 2019 / Destino AS