X

Fant du ikke det du lette etter?

Før du går hadde vi satt pris på hvis du svarte på noen få spørsmål:

Hva var målet for besøket ditt?
Fant du det du lette etter?


Dine tilbakemeldinger hjelper oss å forbedre vår nettside og din brukeropplevelse. 
Alle svar er anonyme.

Vår avdeling i Vietnam har webutvikling i fingerspissene, og de står for designet på mange av våre nettsider.

DESTINO VIETNAM
Post- og besøksadresse: 
162/1 Phan Dang Luu, ward 3, Phu Nhuan district, Ho Chi Minh City.

Telefon: +47 51 62 50 14
Generelle henvendelser: jim@desti.no
Web support: support@desti.no
john%20dung

Dung H. Nguyen

Daglig Leder (Vietnam)

Mobil: (84) 98 905 9696
E-post: dung.nguyen@desti.no
PHUONG_02

Phuong Nguyen

Senior Utvikler

Mobil: 0936 334 755
E-post: phuong@desti.no
NGUYET_02

Nguyet Hoang

Økonomi

Mobil: 0938 303 857
E-post: nguyet.hoang@desti.no
NGUYEN_02

Nguyen Mac

Senior Utvikler

Mobil: 0978 567 654
E-post: nguyen@desti.no
NGHIA_02

Nghia Trinh

Utvikler

Mobil: 0978 567 654
E-post: nghia@desti.no
PHAT_02

Phat Nguyen

Utvikler

Mobil: 0978 567 654
E-post: phat@desti.no
TAL_02

Tai Vo

Utvikler

Mobil: 0978 567 654
E-post: tai@desti.no
HUNG_02

Hung Nguyen

Webdesigner

Mobil: 0978 567 654
E-post: hung@desti.no
TAM_02

Tam Nguyen

Utvikler

Mobil: 0978 567 654
E-post: tam@desti.no
THUY_02

Thuy Vo

Utvikler

Mobil: 0345 543 358
E-post: thuy@desti.no
TRI_02

Tri Le

Utvikler

Mobil: 0978567 654
E-post: tri@desti.no
TRANG_02

Trang Vo

Webdesigner

Mobil: 0902 825 355
E-post: trang@desti.no
img_0646

Tung Do

Utvikler

Mobil: 0978 567 654
E-post: tung@desti.no
thong

Thong Nguyen

Utvikler

Mobil: 0978 567 654
E-post: thong@desti.no